Świetna zabawa i mnóstwo emocji!!!

• autor: Zakimks99, 2011-09-19 18:47

Mnóstwo emocji i wiele atrakcji dla naszych małych piłkarzy dostarczył wyjazd na derby Warszawy, pomiędzy Polonią a Legią.  Na obiekcie przy ul. Konwiktorskiej 6 zameldowaliśmy się o godz. 15.10. Po załatwieniu wszystkich formalności weszliśmy na stadion i tu już na najmłodszych czekała miła niespodzianka. Gdy stanęliśmy przed wejściem głównym prowadzącym do szatni pod budynek zajechał autokar z piłkarzami Polonii Warszawa. Tak więc dzieciaki już na samym początku mogły zamienić kilka słów z piłkarzami. Gdy pierwsza radość minęła, pod budynek zajechał kolejny autokar tym razem z zawodnikami Legii Warszawa. Najwięcej euforii naszym maluchom sprawiło przywitanie z Danielem Ljuboją czy Dicksonem Choto. Po przywitaniu piłkarzy, zakupie pamiątek zajęliśmy miejsca na trybunie głównej i zaczęliśmy oglądać najpierw rozgrzewkę a w końcu sam mecz. To jednak nie był koniec atrakcji jakie zostały przygotowane dla nas przez Czarne Koszule. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego odbył się konkurs żonglerki, w którym wzięło udział kilku naszych zawodników. Dla każdego  z nich były przygotowane klubowe gadżety. W przerwie meczu Kuba Nowiński został zaproszony na główną płytę i miał możliwość wykonania rzutu karnego rezerwowemu bramkarzowi Polonii. Niestety pojedynek ten wygrał zawodnik z Warszawy.

Po zakończeniu spotkania do naszej drużyny wyszli zawodnicy Czarnych Koszul: Sebastian Przyrowski, Łukasz Piątek, Maciej Sadlok, Edgar Cani i Paweł Wszołek rozdawali autografy, plakaty oraz robili pamiątkowe zdjęcia z młodymi piłkarzami MKS Mławianka Mława.

Więcej zdjęć dostępnych w dziale Galeria.