Sparingi w Nidzicy na plus!!!

• autor: Zakimks99, 2012-04-11 13:48

We wtorek 10 kwietnia nasz zespół rozegrał 2 mecze towarzyskie w Nidzicy. Pierwszy mecz nasza drużyna wygrała z tamtejszym UKS 1 Nidzica 3 do 1. Mecz trwał 45 minut na zmniejszonym boisku a drużyny liczyły po 9 zawodników.

Bramki zdobyli: Krystian Gosik - 2, Przemek Meredyk

Radzki - Sobotka, Skrobiński, Drzewiecki - Pocieżnicki, Gosik, Czajka D., Trzciałkowski - Meredyk, ponadto grali: Nitek, Tomporowski, Ozimina, Pawłowski, Danielczyk, Materski

Natomiast w drugim meczu który również trwał 45 minut, z ta różnicą ze grano na pełnowymiarowym boisku po 11 graczy, Mławianka zremisowała 1 do 1.

Bramka: Danielczyk

Nitek - Pawłowski, Trzciałkowski, Skrobiński, Drzewiecki - Pocieżnicki, Gosik,Czajka D., Materski, Tomporowski - Ozimina, ponadto grali: Meredyk, Radzki, Sobotka, Danielczyk