Runda jesienna za nami!!!

• autor: Zakimks99, 2012-10-13 10:06

Wczoraj 12 października nasza drużyna rozegrała ostatni mecz w tej rundzie.Na 9 rozegranych spotkań trampkarze Mławianki odnieśli 5 zwycięstw, 2 spotkania zremisowali i zanotowali 2 porażki.

Oto wyniki poszczególnych meczów:

1. Kolejka: Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława - 3:3 ( Pocieżnicki, Bieranowski - 2),

2. Kolejka: Makowianka Maków Maz. - Mławianka Mława - 3:1( Ozimina),

3. Kolejka: Mławianka Mława - MKS Przasnysz - 2:6 ( Pocieżnicki, Materski - k),

4. Kolejka: KS Wąsewo - Mławianka Mława - 1:9 ( Zając - 3, Ozimina - 2, Materski, Purzycki, Bieranowski, Gosik),

5. Kolejka: Błękitni Raciąż - Mławianka Mława - 4:4 ( Pocieżnicki - 2, Zając - k, samobójcza),

6. Kolejka: Mławianka Mława - Żbik Nasielsk - 2:1 ( Ozimina, Bieranowski),

7. Kolejka: Wkra Sochocin - Mławianka Mława - 0:3 ( Sobotka, Bieranowski, Ozimina),

8. Kolejka: Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia - 2:0 ( Ozimina, Bieranowski - k)

9. Kolejka: Victoria Nowe Miasto - Mławianka Mława - ( Ozimina - 4, Materski, Drzewiecki)

Zdobywcy bramek dla naszego zespołu:

10 - Ozimina Piotr,

6 - Bieranowski Patryk,

4 - Pocieżnicki Michał, Zając Norbert,

3 - Materski Maciej,

1 - Gosik Krystian, Drzewiecki Konrad, Sobotka Olaf, Purzycki Łukasz,

Zgromadziliśmy 17 pkt., strzelając 32 bramki a tracąc ich 18.

Na własnym boisku rozegraliśmy tylko 3 spotkania. 2 z nich wygraliśmy natomiast w jednym musieliśmy uznać wyższość rywala. W tych 3 meczach zdobyliśmy 6 pkt, strzelając 6 goli a tracąc - 7.

Na wyjazdach rozegraliśmy 6 spotkań, z czego 3 zakończyły się naszym zwycięstwem, 2 zremisowaliśmy i niestety 1 przegraliśmy. Na trudnych boiskach rywali zdobyliśmy 11 pkt, strzelając 26 bramek a tracą - 11.

Kadrę naszego zespołu stanowili:

Bramkarze: 1- Stawicki Gracjan, 12 - Radzki Kacper,

Obrońcy: 3 - Drzewiecki Konrad, 6 - Trzciałkowski Kacper, 15 - Bieranowski Kacper, 16 - Pawłowski Gracjan,
                 13 - Sobotka Olaf, 4 - Skrobiński Maciej,

Pomocnicy: 10 - Zając Norbert, 11 - Gosik Krystian, 5 - Pocieżnicki Michał, 7 - Czajka Krzysztof, 17 - Purzycki         Łukasz, 8 - Czajka Dominik, 18 - Materski Maciej, 2- Danielczyk Dawid,

Napastnicy: 14- Ozimina Piotr, Meredyk Przemysław