Runda wiosenna wystartowała!!!

• autor: Zakimks99, 2013-04-21 12:32

Po długiej zimie, w końcu zainaugurowano rozgrywki okręgowej ligi trampkarzy U-14. Dwie pierwsze kolejki zostaly przełożone, ale trzecia odbyła sie juz w normalnym terminie.

W tej inauguracyjnej wiosenne zmagania kolejce nasza ekipa udała sie do lidera - drużyny MKS Przasnysz. Mecz był rozgrywany na bardzo trudnym, grząskim terenie, ale chłopcy spisali sie znakomicie. Ani przez jedna minutę nie zabrakło im serca i chęci do walki, a dzieki temu że do tego dołożyli jeszcze swoje umiejętności i boiskową inteligencję udało się przywieść 1 punkt. Mecz zakończył się wynikiem 1 do 1. Bramkę na wagę remisu na 3 minuty przed końcem spotkania zdobył Krystian Gosik, po znakomitym dosrodkowaniu z rzutu rożnego Krzyśka Czajki.

Wszyscy chłopcy zasłuzyli na wielkei słowa uznania a zwłaszcza Kacper Trzciałkowski, który w tym meczu wystąpił na pozycji bramkarza i kilkoma znakomitymi interwencjami uratował nasz zespół przed utratą gola.

Mławianka zagrała w następującym składzie;

Trzciałkowski - Sobotka (60' Welsand), Gosik, Bieranowski, Drzewiecki - Czajka D. (45' Pawłowski), Czajka K., Skrobinski, Pocieznicki, Zajac (54 Meredyk) - Benecki (58 Przytulski)

Poza kadra meczowa znalezli sie - Materski i Stawicki, ktorzy zostali zawieszeni za slabe wyniki w nauce.