Zwycięstwo w strugach deszczu!!!

• autor: Zakimks99, 2013-05-24 20:05

W piątkowe, deszczowe popołudnie nasz zespół udał się do Wieczfni na mecz z tamtejszą Wieczfnianką.   W strugach ulewnego deszczu obie drużyny stworzyły pasjonujące i bardzo emocjonujące widowisko. Drużyna z Wieczfni postawiła bardzo trudne warunki naszym chłopakom. Jednak pomimo bardzo dobrze i mądrze grającego rywala to nasz zespół stworzył sobie bardziej dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Z tych sytuacji wykorzystaliśmy dwie za sprawa Michała Pocieżnickiego, który to najpierw wykorzystał świetne, prostopadłe podanie "Benka", a następnie skierował piłkę do pustej bramki po błędzie miejscowego bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Mławianka wystąpiła w następującym składzie:

12-Trzciałkowski (50-Stawicki) - 16-Pawłowski, 15-Bieranowski, 11-Gosik, 13-Sobotka (64-Welsand), - 5-Pocieżnicki, 7-Czajka K., 4-Skrobiński, 18-Materski  - 10-Zając (45-Benecki) - 8-Czajka D., (55-Przytulskii).