W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Towarzyska wygrana w Iłowie

• autor: Zakimks99, 2011-02-24 19:37

Dziś o 15 rozegraliśmy grę kontrolną na hali w Iłowie. Naszym przeciwnikiem byli chłopcy z miejscowej Polonii. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:3.Bramki dla naszej drużyny zdobywali:

0:1 - Tomporowski Dominik, asysta Nowiński Jakub

1:2 - Tomporowski Dominik, asysta Drzewiecki Konrad

1:3 - Tomporowski Dominik, asysta Nowiński Jakb

2:4 - Nowiński Jakub, asysta Sobotka Olaf

2:5 - Nowiński Jakub, asysta Tomporowski Dominik

Od początku gry lekką przewagę uzyskała nasza drużyna. Chłopcy umiejętnie rozgrywali piłkę, czego efektem była pierwsza bramka strzelona w 3 minucie spotkania. Szybka wymiana piłki pomiędzy Kubą a Dominikiem pozwoliło temu drugiemu wyprowadzić nasza drużynę na prowadzenie. Po okresie wyrównanej gry gospodarze strzelają wyrównującą bramkę. Uderzenie z dalekiej odległości, złe wyjście Łukasza do piłki i mamy remis. To podziałało dobrze na nasz zespół, czego efektem były dwie kolejne bramki zdobyte przez Dominika Tomporowskiego. Przy jego drugim trafieniu asystował Konrad Drzewiecki. Trzecia bramka padła po książkowo rozegranej akcji naszego zespołu. Maciek Skrobiński dograł piłkę do Kuby, ten wspólnie z Karolem Szechalewiczem rozmontowali prawą flankę przeciwnika po czym Kuba dograł piłkę na drugą stronę do Dominika. Jak przystało na klasowego pomocnika jednym zwodem ograł przeciwnika i zdobył trzeciego gola. Jeszcze przed przerwą gospodarze strzelają kontaktowego gola, po szeregu nieporozumień całej naszej drużyny. Po zmianie stron ponownie sygnał do ataku dał Kuba Nowiński. Dostał podanie z prawej strony od Olafa Sobotki, minął jednego rywala i oddał strzał pod poprzeczkę nie do obrony dla miejscowego bramkarza. Piąte trafienie to znowu dwójkowa akcja Dominika i Kuby, z tym iż tym razem to Dominik wcielił się w rolę asystenta a Kuba Egzekutora. Gospodarze zdołali strzelić tylko jeszcze jednego gola i mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Bardzo dobrze w bramce zagrał Kacper Radzki, który ani razu nie dał się pokonać zawodnikom z Iłowa. W defensywie zaporą nie do przejścia byli Maciek Skrobiński, Materski i Konrad Drzewiecki. Zwłaszcza ten pierwszy wygrał dużo pojedynków powietrznych. W srodku dobrze piłkę rozgrywali karol Szechalewicz i Krzysiek czajka