Działdowo zwycięża w Mławianka Cup rocznik 1999

• autor: Zakimks99, 2011-03-21 19:40

W piątek 18 marca na mławski orliku został rozegrany pierwszy turniej Mławianka Cup na świeżym powietrzu.
W turnieju udział wzięły 4 drużyny: Wkra Działdowo, Orzyc Chorzele, MKS "Mławianka" Mława 1999 i MKS "Mławianka" Mława 2000.Grano systemem każdy z każdym a mecz trwał 20 minut bez zmiany stron. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych (padający deszcz) turniej był bardzo udany i dostarczył zawodnikom, jak i kibicom wielu niezapomnianych wrażeń.

Końcowa klasyfikacja turnieju:                 M        Pkt.       Bramki

1) Wkra Działdowo                                         3           7            11-5

2) MKS "Mławianka" Mława1999                 3           6              7-8

3) Orzyc Chorzele                                           3           4              7-7

4) MKS "Mławianka" Mława 2000                3           1             4-9

Oto wyniki rozegranych spotkań:

1) Wkra Działdowo - Mława 2000              2:2

Nowiński, asysta Szechalewicz

Szechalewicz bez asysty

2) Orzyc Chorzele - Mława 1999                1:3

gol samobójczy, asysta Materski

Materski, asysta Tomporowski

Tomporowski, asysta Materski

3) Orzyc Chorzele - Wkra Działdowo         2:4

4) Mława 1999 - Mława 2000                       3:2

Drzewiecki             Nowiński

Tomporowski        Nowiński

Trzciałkowski

5) Wkra Działdowo - Mława 1999              5:1

gol samobójczy, asysta Tomporowski

6) Orzyc Chorzele - Mława 2000                4:0

Za pierwsze trzy miejsca drużyny dostały pamiątkowe puchary. Dodatkowo wyróżniono najlepszych zawodników z każdej drużyny:

Działdowo - Pieckowski Oskar

Chorzele - Kowalski Mariusz

Mława 2000 - Nowiński Jakub

Mława 1999 - Tomporowki Dominik, Zając Norbert

Trener Lemanek powiedział:

Bardzo mnie cieszy fakt, iż wspólnie z władzami klubu udało nam się zorganizować taki turniej. Był to dobry przerywnik pomiędzy kolejnymi jednostkami treningowymi. Pomimo dość trudnych warunków, padający deszcz i śliska nawierzchni, uważam iż turniej był udany i bardzo pożyteczny. Chłopcy mieli możliwość rywalizacji z innymi drużynami, a co za tym idzie sprawdzenia własnych indywidualnych, jak i zespołowych możliwości. Jestem bardzo zadowolony z ambicji i waleczności jaką pokazali chłopcy na boisku. Nie było dla nich straconych piłek, bardzo często grali dość agresywnie ale zawsze fair play. Rozliczając indywidualnie każdego zawodnika wielu z nich bardzo milo mnie zaskoczyło i spełnili pokładane w nich oczekiwania, jednak od niektórych wymagam znacznie więcej. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że każdy z zawodników robi postępy a przede wszystkim chłopcy zaczynają myśleć i grać z głową na boisku. Dało się zauważyć kilka elementów, nad którymi pracujemy na treningach. Uważam, że turniej był bardzo pożyteczny i dostarczył kolejny materiał do analizy i wysnuł wnioski do dalszej pracy.